Clip vlasy – clip in metoda

Hledáte-li ideální metodu prodloužení vlasů, pak věnujte alespoň chvilku pozornosti „clip in“ a nebudete litovat.

Clip vlasy – dříve hit, který ovládl Hollywood a byl dostupný opravdu jen pro celebrity, dnes jedna z nejdostupnějších metod prodloužení účesu. Pokud zvolíte clip in metodu, pak při Vašem nákupu dbejte na kvalitu, protože tu poznáte na dlouhé životnosti.

Vždy volte vlasy 100% lidské v REMY kvalitě (kutikula směrem dolů => omezeno nežádoucí zacuchávání). S dlouhými prodlouženými vlasy budete moci tvořit spoustu nových účesů (rovné, vlnité, vyčesané do drdolu, nedbalé culíky, francouzské copy, atd.). Měla jste někdy tolik možností se svými krátkými vlasy?!

Ani péče o clip in není nějak náročná, spíše naopak. Vystačíte si s přípravky, jenž běžně používáte na Vaše vlastní vlasy. A co je také důležité, při pořizování clip in vlasů nemusíte sahat hluboko do kapsy a utrácet osobní nebo rodinné úspory!

Není žádným tajemstvím, že clip in metoda prodloužení vlasů je populární zejména díky své praktičnosti a šetrnosti. Při nedostatku času je výhodou umýt si svoje krátké vlasy, vyfénovat je za 5 minut a pak si zhruba za 2 minuty připnout dlouhou hřívu. Tento fakt si uvědomují i naše slavné celebrity, vizážisté a stylisté. Proto se nezřídka kdy stává, že v televizi zahlédnete, jak kadeřník touto metodou prodlužuje vlasy například Nikol Moravcové, modelce a moderátorce Fashion TV, nebo zpěvačce Věře Martinové. I mnoho zahraničních hvězd okusilo výhody clip vlasů a už bez nich nedají ani ránu. Mezi hlavní zastánkyně clip in metody v zahraničí patří Jessica Simpson, Lindsay Lohan, Beyoncé, Raquel Welch a další.

Napsat komentář